Pożegnanie Jesieni, czyli czas na podsumowanie

Pożegnanie Jesieni, czyli czas na podsumowanie

Jesień jak szybko przyszła, tak szybko odeszła. Uwielbiam tę porę roku za jej obłędne kolory. Piękne kolorowe liście na drzewach, codziennie w nieco innym odcieniu. Słońce przedzierające się zza chmur, które jeszcze przez chwilę chce z nami zostać. Chociaż wydaje się, że jesienią natura obumiera, to jednak jest to sezon na tak wiele przepysznych owoców i warzyw np. brokuły, buraki, paprykę (jestem wielką fanką papryki), śliwki, żurawinę czy jabłka i gruszki. Świetny przepis na pyszny deser z tych ostatnich, znajdziesz we wpisie Przepis na jesienny deser w 30 minut.

Pierwszy śnieg

U mnie spadł pierwszy śnieg, więc czas pożegnać się z jesienią i powitać zimę. Zgodnie z zawołaniem „Winter is coming”, dla wtajemniczonych 🙂 Jest to idealny czas chwilę refleksji nad życiem, na zrobienie pewnego podsumowania. Co udało mi się zrealizować? Jakie mam cele na następne miesiące? Czy jakaś kwestia wymaga poprawy?

Ja w tym roku jesień żegnam szczególnie ciepło, dlatego, że to właśnie jesienią zaczęłam przygodę z blogiem. Zdecydowałam się na jego założenie i wiecie co? Nie żałuję! Wręcz przeciwnie, aż dziwię się czemu nie zrobiłam tego wcześniej. Jest to świetna odskocznia od życia codziennego. Miejsce, w którym moja kreatywność może się przejawiać i rozrastać.

Zachęcam Was do zrobienia własnego podsumowania minionego sezonu, a także do zrobienia porządków w domu. Jeśli nie macie pomysłów co zrobić z rzeczami, które są Wam niepotrzebne koniecznie przeczytajcie mój wpis 5 pomysłów na to, co zrobić z niepotrzebnymi rzeczami.

Teraz zapraszam Was na pożegnanie jesieni – ucztę dla oka i ducha, czyli uwiecznione piękno na zdjęciach.

 


Kiedy pierwszy śnieg już za nami……to gorąca herbata jest najlepszym kompanem w zimny wieczór.


 

 


A Ty? Jak podsumujesz swoją jesień? Była ona dla Ciebie czasem wzlotów czy upadków?

 

Dziękuję Wam kochani czytelnicy za ostatni miesiąc! Zapraszam Was do obserwowania moich profili na portalach społecznościowych Facebook, Instagram, Pinterest, Google + – dzięki temu nie ominie Was żaden nowy wpis 🙂12 thoughts on “Pożegnanie Jesieni, czyli czas na podsumowanie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Scroll Up