Minimalistyczne stylizacje na sylwestra

Minimalistyczne stylizacje na sylwestra

Co roku większość z nas kobiet zastanawia się, w co ubrać się na Sylwestra? Czy bardziej elegancko, czy na luzie? A może casualowo? W tym roku Sylwester jednak z wiadomych względów będzie wyglądać zupełnie inaczej niż poprzednie. Czy to oznacza, że możemy zostać w dresach cały dzień albo w piżamie? W zasadzie jeśli tak lubicie i chcecie to czemu by nie. Aczkolwiek powiadają, że jaki Sylwester taki cały rok. No ja kolejnego w piżamie i dresach spędzić nie chcę. Z drugiej strony, nawet jeśli się zostaje w domu to nie ma powodu, żeby nie ubrać się ładnie chociażby dla samej siebie. I ja z takiego właśnie założenia wychodzę stąd postanowiłam podzielić się z Wami moimi pomysłami na minimalistyczne stylizacje na Sylwestra. Może, którąś z Was zainspirują do wyczarowania czegoś wystrzałowego z tego co macie w swojej szafie?

Minimalistyczne stylizacje na sylwestra

Łącznie przygotowałam 9 stylizacji. Trzy ze spodniami, trzy ze spódnicami i trzy z sukienkami. Także myślę, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie, zależnie od preferencji. Zestawów z dresami nie pokazałam, bo cóż, ale sama dresów nie noszę. Poza tym sądzę, że skoro szukacie inspiracji na stylizacje, to raczej nie na dresy. Stąd też pozwoliłam sobie stworzyć bardziej odświętne wersje outfitów z klasycznych ubrań.

Może część z Was rozpozna wykorzystane ubrania, gdyż większość z nich pojawiała się już w sezonowych Capsule Wardrobe. Tradycyjnie gumki do włosów pochodzą z kolekcji M.Girl, którą możecie podejrzeć tutaj. Wykorzystane zostały: Christina Vegan Scrunchie (w cętki bez uszek), Laura Silk Scrunchie (czerwona), Annabelle Vegan Scrunchie (czarna gładka z uszkami), Arlette Vegan Scrunchie (czarna w kropki z kokardą) oraz Cher Scrunchie (w cętki z uszkami). minimalistyczne stylizacje na sylwestra

Mam nadzieję, że zgodnie z moim założeniem udało mi się Was zainspirować do stworzenia własnej stylizacji na Sylwestra. Dajcie znać w komentarzach jak Wy zamierzacie się ubrać na ten wieczór, może i mnie zainspirujecie!2 thoughts on “Minimalistyczne stylizacje na sylwestra”

  • W tym roku i tak huczne imprezy nie wchodzą w grę. W takim razie wizyty u fryzjerów i kosmetyczek mijają się z celem- minimalistyczna stylizacja jest dobrym rozwiązaniem.

    • Ja nigdy nie chodziłam do fryzjerów i kosmetyczek na Sylwestra, ale od zawsze lubiłam się dobrze ubrać. Od razu humor lepszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *