Minimalistyczne grafiki na wiosnę

Minimalistyczne grafiki na wiosnę

Chcesz zmienić coś w swoim mieszkaniu, ale nie wiesz co? Masz ograniczony budżet? A może po prostu męczy Ciebie poszukiwanie nowych dodatków, które tak czy siak będą jedynie stały i się kurzyły? Mam dla Ciebie idealne rozwiązanie – minimalistyczne grafiki na wiosnę. 

Poprzednia edycja minimalistycznych grafik (znajdziecie je tutaj) na tyle Wam się spodobała, że pojawiły się głosy, żebym stworzyła nowe grafiki, ale bardziej w wiosennym klimacie. Jako, że czytelnik nasz Pan, to dzisiaj przedstawiam Wam nową wiosenną edycję minimalistycznych grafik, czyli minimalistyczne grafiki na wiosnę.

Minimalistyczne grafiki na wiosnę

Jak je zdobyć?

Wystarczy kliknąć w przycisk znajdujący się pod obrazkiem, pobrać interesujący Ciebie obrazek, wydrukować i włożyć w ramkę i cieszyć się nowym elementem wystroju w mieszkaniu. Kosztuje grosze, nie zajmuje dużo miejsca. Ale co jeśli się nam znudzi? Żaden problem! Można zastąpić je czymś nowym. Prosto, szybko, tanio i wygodnie. Czego chcieć więcej?

PS. Pamiętajcie, że grafiki zostały stworzone przeze mnie i są moją własnością. Udostępniam je Wam jedynie na użytek własny.

Cytat rowerowy

Kwiatowe love

50 shades of flamingo

Mam nadzieję, że spodobała Wam się wiosenna edycja minimalistycznych grafik. Mało w nich kolorów, ale to ze względu na uniwersalność i łatwość druku. Większość osób ma czarno białe drukarki, z kolorowymi jest większy problem, pomijając kwestię tego jaki kolor wyjdzie finalnie (bo to też niestety zależy od drukarki i tonera).

Dajcie znać, jak Wam się podobają grafiki i która zawiśnie w Waszym domu? Koniecznie pochwalcie się nimi na Instagramie i Facebooku oznaczając mnie hasztagiem #minimalisticgirlblog. Z pewnością odwiedzę Wasz profil i udostępnię Wasze zdjęcie na moim fanpage’u.2 thoughts on “Minimalistyczne grafiki na wiosnę”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *