Minimalistyczne grafiki, które odmienią Twoje wnętrze, gotowe do druku!

Minimalistyczne grafiki, które odmienią Twoje wnętrze, gotowe do druku!

Dawno już nie było tutaj żadnego wpisu z zakresu DIY. Ostatni dotyczył tego jak w 3 prostych krokach stworzyć swój własny, spersonalizowany zegar. Tym razem postawiłam na prostotę. Przy okazji drobnych zmian wystroju w mojej sypialni postanowiłam zaprojektować trzy wymienne grafiki tekstowe w formacie A4. Dzięki nim, Wasze wnętrze nabierze zupełnie innego charakteru.

Minimalistyczne Grafiki

Co jest Tobie potrzebne?

  • Drukarka (jeśli nie masz jej w domu, możesz skorzystać z punktów ksero).
  • Kartka A4,
  • Ramka o formacie A4.

I to tyle! Wybierzcie jedną z trzech przygotowanych przeze mnie grafik, wydrukujcie je na białym papierze o formacie A4 (może być to zwykły papier lub taki o nieco większej gramaturze), włóżcie w ramkę i ustawcie ją w idealnym dla Was miejscu. Voila!

Ważne informacje:

  • Grafiki są zapisane w pliku pdf w formacie A4 od razu gotowym do druku.
  • Grafiki przedstawione w tym wpisie są mojego autorstwa, stąd też udostępniam je Wam jedynie na użytek osobisty.
  • Aby pobrać interesującą Ciebie grafikę wystarczy kliknąć w przycisk “Pobierz grafikę” poniżej każdego zdjęcia poglądowego. Miłej zabawy z wystrojem Wam życzę! 🙂

Mam nadzieję, że przygotowane przeze mnie grafiki się Wam spodobały. Czy chcielibyście więcej takich grafik na blogu? Może coś w klimacie świąteczno-wiosennym? 🙂23 thoughts on “Minimalistyczne grafiki, które odmienią Twoje wnętrze, gotowe do druku!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *